Filtry 3m, filtry przeciwpyłowe i gazowe 3M

Chronienie układu oddechowego jest jednym z najważniejszych aspektów każdego zakładu pracy, w którym zatrudnione osoby są narażone na wdychanie szkodliwych oparów, tudzież powietrza, w którym unoszą się drobinki substancji, mogących zaburzać prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Dlatego też należy zadbać o to, aby każdy pracownik był wyposażony w odpowiednią ochronę – maski i przeznaczone do nich filtry.

Firma 3M jest amerykańskim koncernem, który od ponad wieku dostarcza rozwiązania stosowane w różnych branżach, w tym też w BHP. Wytwarzane przez tego producenta środki chroniące drogi oddechowe cechują się wysoką wydajnością i niezawodnością, co z kolei stanowi gwarancję zabezpieczenia zdrowia pracowników.

W naszej ofercie znajdują się filtry 3M, mające właściwości przeciwpyłowe, jak i przeciwgazowe.

Filtry przeciwpyłowe 3M

Mikrocząsteczki często pojawiają się w powietrzu w takich miejscach pracy, jak tartaki, fabryki materiałów budowlanych, huty, jak i w wielu innych. Codziennie setki pracowników, zatrudnionych w tak trudnych warunkach, są narażone na wdychanie szkodliwych drobinek, które mogą osadzać się na dnie płuc, powodując nierzadko ciężkie choroby zawodowe, które mogą znacząco rzutować na ich funkcjonowanie.

Jest to główny powód, dla którego należy wybrać filtry do masek renomowanego producenta. 3M dostarcza najlepsze rozwiązania w swojej klasie, gwarantując skuteczną ochronę przed szkodliwym pyłem. W zależności od modelu doskonale radzą sobie z cząstkami stałymi, jak i ciekłymi.

Filtry przeciwgazowe 3M

Niebezpieczne gazy mogą działać drażniąco na śluzówkę nosa. Często też są wysoce toksyczne, co ma niebagatelne znaczenie dla zdrowia pracowników. Dzięki filtrom 3M, które mają właściwości przeciwgazowe, wszelkie groźne opary są należycie neutralizowane, gwarantując nie tylko komfort pracy, ale niezbędne bezpieczeństwo.

Stosowanie odpowiednich filtrów jest szczególnie ważne w takich miejscach, jak laboratoria, zakłady chemiczne, a także wszędzie tam, gdzie kadra pracownicza ma do czynienia z różnymi gazami, mogącymi wywoływać alergie, podrażnienia, a także inne, niepożądane efekty.

Wyświetlanie 1–10 z 36