Filtry Sundstrom - filtry przeciwpyłowe, pochłaniacze gazowe Sundstrom

Trudne warunki pracy wymagają odpowiedniego zabezpieczenia osób, które są zatrudnione w takim zakładzie. Dotyczy to nie tylko skóry, ale także układu oddechowego, który jest wyeksponowany na oddziaływanie najróżniejszych szkodliwych czynników, mogących rzutować na samopoczucie pracowników.

Środki filtrujące powietrze są więc niezbędnym elementem wyposażenia każdego, kto znajduje się na przestrzeni, na której emitowane są cząstki potencjalnie toksycznych materiałów lub toksyczne gazy. Firma Sundstrom to szwedzki producent artykułów osłaniających układ oddechowy. Założona w 1926, od samego początku oferowała najwyższej jakości środki chroniące, które do dzisiaj cieszą się dużym uznaniem wśród osób, które z nich korzystają.

Filtry przeciwpyłowe SundStrom

Pylica, gruźlica, alergie… to tylko niektóre dolegliwości, jakie mogą się pojawić wskutek wdychania cząstek, które występują w różnych środowiskach pracy. Izolacja płuc przed potencjalnym pyłem węglowym w kopalni, cząsteczkami drewna w zakładach stolarskich czy też cementem, którego drobinki unoszą się w fabryce materiałów budowlanych, gwarantuje pewność, że osoba pracująca w takich warunkach nie będzie musiała się obawiać o swoje zdrowie.

Wybierając filtry przeciwpyłowe Sundstrom, można skutecznie zadbać o bezpieczeństwo pracowników, gwarantując im również komfort pracy. Odpowiednie środki filtracyjne to także pewność co do wypełniania swoich prawnych obowiązków, mających na celu zabezpieczenie należytych warunków BHP na wybranym stanowisku.

Pochłaniacze gazowe SundStrom

Obok pyłów największym zagrożeniem dla pracowników są różne gazy. Najczęściej spotykamy się z nimi w różnych zakładach chemicznych, gdzie osoby zatrudnione mogą być wystawione na działanie chloru, amoniaku, jak i wielu innych substancji chemicznych, będących w stanie lotnym.

Pochłaniacze gazowe marki Sundstrom jednak doskonale je neutralizują, czyniąc miejsce pracy bardziej przyjaznym dla pracowników, którzy są wyposażeni w takie środki ochrony osobistej.

Produkty Sundstrom znane są ze swojej efektywności, filtry zaś z kompatybilności ze wszystkimi środkami osłony górnych dróg oddechowych tego producenta.

Wyświetlanie 1–10 z 21