Ochrona dróg oddechowych

Zadbanie o odpowiednie środowisko pracy jest jednym z podstawowych obowiązków każdego pracodawcy. W zależności od warunków środowiskowych zatrudniający musi zapewnić swoim podwładnym adekwatne środki ochronne, które będą zabezpieczać ich przed negatywnymi czynnikami.

W wielu zakładach pracy głównym zagrożeniem są wszelkiego typu gazy i pyły, które unoszą się w halach produkcyjnych, magazynowych, jak i innych pomieszczeniach. Troska o dostarczenie pracownikom odpowiednich masek jest więc najwyższą koniecznością. Chroni to nie tylko zdrowie kadry, ale też interes pracodawcy, jako osoby odpowiedzialnej za bezpieczeństwo osób zatrudnionych w jego przedsiębiorstwie.

Maski i półmaski Sundstrom

Oferujemy najróżniejsze środki izolujące górne drogi oddechowe od czynników szkodliwych. W prezentowanym katalogu produktów widnieją maski renomowanych firm, jak Sundstrom – szwedzkiego producenta środków ochronnych, które są znane i cenione na całym świecie.

Wśród nich dostępne są pełne maski, które gwarantują zabezpieczenie nie tylko dróg oddechowych – ust i nosa – ale też oczu. Nie brak również przyłbic, zakrywających całą twarz, gwarantując przy tym najwyższy komfort noszenia. Każdy z proponowanych produktów zapewnia przede wszystkim najwyższe bezpieczeństwo tam, gdzie występują w powietrzu groźne wyziewy.

Maski i półmaski 3M

W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć produktów dostarczonych przez renomowaną amerykańską firmę 3M. Obok Sundstrom artykuły ochronne 3M stanowią jedne z najpopularniejszych środków osłony układu oddechowego, które dają najlepsze zabezpieczenie przed szkodliwymi pyłami i groźnymi gazami.

Półmaski i maski 3M stanowią idealną ochronę osobistą w miejscach, w których generowane są niebezpieczne substancje, mogące podrażniać śluzówkę, osadzać się na dnie płuc, a przez to też wywoływać różne skutki uboczne, wliczając w to poważne choroby.

Dzięki wyselekcjonowanym produktom możemy zapewnić firmom, jak i osobom prywatnym najefektywniejsze środki osłaniające układ oddechowy przed negatywnymi czynnikami.

Wyświetlanie 1–10 z 34